Les Studios Piment Doux
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Eten op locatie Snackbar aan het zwembad | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Les Studios Piment Doux Sainte-Anne bieden uitzicht op de binnenplaats en liggen op 25 minuten lopen van Plage de Pointe Marin. Gasten kunnen gebruikmaken van wifi voor zowel zaken als vrije tijd.
Het appartement is op 4 km van Ecomusée de Martinique te vinden. Dit appartement is op 30 minuten loopafstand van de Petite Anse des Salines gevestigd. Les Studios Piment Doux zijn binnen een paar straten van Anse Caritan gelegen.
Geniet van het comfort van een badkamer in het appartement, dat met een haardroger en handdoeken is uitgerust. Bovendien is er ook een apart toilet, een douche en een wasmachine.
Jouw comfort is onze prioriteit, daarom bieden Les Studios Piment Doux een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en keukengerei. Deze accommodatie heeft goede verbindingen met veel bezienswaardigheden en ligt op ongeveer 850 meter verwijderd van Gare Routiere busstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- La Vague Bleue1925 km
- Chapelle Notre-Dame de la Salette1028 km
- Marche aux Poissons Sainte-Rose Anglio774 km
- Petite Anse des Salines2067 km
- la plage de la pointe marin2359 km
- Anse Caritan186 km
- Kalinago2177 km
- Moulin de Val d'Or2074 km
- Luchthavens
- Fort De France Luchthaven42 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Snackbar aan het zwembad
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Tuin
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van dit strand Les Studios Piment Doux.
Gasten van dit strand Les Studios Piment Doux kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Plage de Pointe Marin, binnen 25 minuten wandelen vandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Anse Figuier (4 km) en de Petite Anse des Salines (2 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Les Studios Piment Doux in het stadscentrum te komen?
Het duurt 10 minuten lopen om van Les Studios Piment Doux naar het stadscentrum te komen. - ❓
Beschikt dit strand Les Studios Piment Doux over een internetverbinding?
Ja, dit strand Les Studios Piment Doux is voorzien van wifi in de kamers.